ODZIEŻ OCHRONNA Rękawice robocze BHP ZOBACZ WIĘCEJ ODZIEŻ OCHRONNA Ochraniacze BHP ZOBACZ WIĘCEJ

Odzież ochronna BHP – sklep internetowy MS Partner

Niezbędne wyposażenie dla pracowników zatrudnionych w różnych branżach znajdziesz w asortymencie, jakim może pochwalić się nasz sklep BHP. Nasza oferta to nie tylko odzież robocza, ostrzegawcza i odblaskowa, ale również buty oraz wszelkiego rodzaju akcesoria: rękawice, gogle, kaski, nauszniki, a także wiele innych produktów, które zapewnią pracownikom odpowiedni stopień ochrony podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.

Ubrania i środki ochrony indywidualnej od zaufanych dostawców

W naszym sklepie internetowym umieszczamy wyroby od producentów o uznanej na rynku renomie. Nasi Klienci mogą zaopatrzyć się tu w rozmaite produkty włoskiej marki Sir Safety, bluzy Consorte, czy też rękawice M-Glove. Oferujemy też wybór butów roboczych: trzewików, sandałów czy też gumowców od takich producentów, jak na przykład firma Zephyr. Produkty tych marek są od lat wybierane przez zadowolonych pracowników z różnych branż.

Stacjonarnie ofertę od Sir Safety, Zephyr, Consorte czy M-Glove można też znaleźć w naszej siedzibie w Gliwicach przy ulicy Jasnej 14a/59. Zapraszamy do zakupów!

Ostatnio dodane produkty

Możliwość wykonania nadruków na odzieży – wycena indywidualna.

Nasi partnerzy w biznesie

Aktualności

X